Informacje o szkole

Szkołę Wspinaczki Skalnej założyłem w 1998 roku. Dwa lata wcześniej uzyskałem stopień Instruktora Wspinaczki Skalnej Polskiego Związku Alpinizmu (nr leg. 188 ). Posiadam również państwowe uprawnienia Instruktora Wspinaczki Sportowej (nr leg. 206/K/2007 ). W 2011 roku ukończyłem kurs rozszerzający kompetencje instruktorskie o zakres Alpinizmu Przemysłowego (certyfikat wydany przez AWF w Poznaniu). Od roku 2003 jestem wykładowcą i prowadzącym zajęcia praktyczne w części specjalistycznej kursów: instruktora rekreacji ruchowej (specjalność wspinaczka skałkowa) oraz instruktora sportu (wspinaczka  sportowa). W prowadzeniu wszystkich szkoleń pomaga mi  28-letnie doświadczenie wspinaczkowe.

W ofercie posiadam szereg różnych kursów wspinaczkowych. Programy do nich zostały opracowane przez Komisję Szkolenia Polskiego Związku Alpinizmu. Dlatego w kursach mogą uczestniczyć zarówno osoby dla których jest to pierwszy kontakt ze wspinaniem, jak i osoby z doświadczeniem w tej dziedzinie, pragnące powiększyć swoją wiedzę i umiejętności. Oprócz kursów o ściśle określonym programie istnieje mozliwość przeprowadzenia zajęć wspinaczkowych i szkoleń dopasowanych do indywidualnych potrzeb i życzeń klientów.

Szkolenia zawsze prowadzę osobiście, a jeśli jest taka potrzeba współpracuję z licencjonowanymi instruktorami o wysokich kompetencjach i doswiadczeniu.

Każdemu uczestnikowi Szkoła na czas kursu zapewnia kompletny sprzęt do uprawiania wspinaczki (uprząż, kask, linę, karabinki, pętle itd.). Sprzęt na którym prowadzone jest szkolenie posiada atesty bezpieczeństwa UIAA (Międzynarodowej Federacji Związków Alpinistycznych) oraz CE (Certyfikat Unii Europejskiej).

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Szkoły.

Piotr Kruczek